Kariéra

Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy, v.v.i., Žabovřeská 250, Praha 5-Zbraslav, hledá zaměstnance na pozice:

Personalista / Personalistka

Analytik geoinformačních technologií – specialista na environmentální modelování

Pracovník výzkumu a vývoje

Kvalifikační požadavek stupně vzdělání:

  • min. středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou odpovídajícího směru.

Náplň práce / Co vás čeká:

  • plánování a vedení komplexní personální agendy v organizaci,
  • tvorba vnitřních předpisů a pracovně právních dokumentů organizace,
  • zajišťování náborů, přijímání a propouštění zaměstnanců,
  • vyřizování pracovně právních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a ukončení pracovních poměrů,
  • vedení personální evidence a souvisejících smluvních vztahů,
  • spolupráce na nastavení a vedení systému hodnocení, motivace a odměňování zaměstnanců,
  • provádění analýz vzdělávacích potřeb a zajišťování rozvoje a vzdělávání zaměstnanců,
  • spolupráce s vedoucími jednotlivých oddělení v oblasti personální práce,
  • spolupráce s vedením organizace v oblasti nastavené personální politiky,
  • zodpovědnost za dodržování legislativy v oblasti personální, za dodržování pracovně lékařské péče, koordinace činností s technikem BOZP a PO,
  • spolupráce s externím dodavatelem mezd při přípravě podkladů pro mzdy,
  • vedení agendy ochrany osobních údajů (GDPR),
  • příprava statistických výkazů v personální agendě,
  • vedení agendy protikorupční strategie a řízení rizik.

Požadujeme / Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • praxi v oblasti personální práce minimálně v délce 3 let,
  • orientace v pracovním právu,
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, komunikace, vysoké pracovní nasazení, ochota dále se odborně rozvíjet,
  • dobré komunikační, vyjadřovací a organizační schopnosti,
  • schopnost individuální práce i práce v týmu,
  • pokročilá znalost práce na PC,
  • trestní a občanskou bezúhonnost.

Výhodou:

  • zkušenost s vedením personální agendy v organizaci obdobného typu,
  • praxe se školením v oblasti protikorupční strategie a GDPR, příp. s prováděním kontrol,
  • aktivní znalost AJ,
  • řidičské oprávnění skupiny B.

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci,
  • 5 týdnů dovolené,
  • pružnou pracovní dobu,
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele ve vlastní jídelně,
  • příspěvek ze sociálního fondu na rekreační účely, sport, aj., případně penzijní připojištění.

Termín nástupu:       1. 8. 2021, příp. dle dohody

Pracovní poměr:       na dobu určitou 1 rok (po uplynutí doby změna na dobu neurčitou)

Mzda:                         mzdový tarif dle platného vnitřního předpisu

V případě zájmu zasílejte přihlášky do výběrového řízení formou strukturovaného životopisu na adresu: novakovairenaatvumopcz

Zajímáte se o problematiku erozních procesů a srážko-odtokových procesů?

Umíte pracovat s prostorovými daty v GIS?

Máte zkušenosti s vyhodnocováním dat a databázemi?

Jste samostatní s odpovědným přístupem k práci?

Chcete se dál odborně rozvíjet a (samo)vzdělávat?

Pokud ano, pak se přidejte k nám, a staňte se členem specializovaného týmu řešící enviromentální modelování se zaměřením na protierozní ochranu

Co Vás čeká:

  • správa a vyhodnocování dat o erozních událostech, příprava analytických celorepublikových podkladů na téma eroze, příprava erozních modelů

Co požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání (minimálně Bc.)
  • základní znalosti problematiky eroze zemědělské půdy
  • orientace v problematice protierozní ochrany, hydrologii
  • pozitivní vztah k zemědělství a ochraně krajiny
  • základní znalosti práce s prostorovými daty, znalost GIS technologií (ArcGIS, QGIS, SQL)
  • znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace
  • znalost Python, R, PostgresSQL výhodou

Co nabízíme:

  • pozice vhodná pro absolventa bez praxe
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • mladý a přátelský kolektiv
  • dostatek času na zaškolení pod vedením zkušených kolegů
  • možnost dalšího profesního růstu (školení, konzultace)
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • stravování v budově (vlastní jídelna), kuchyňka, kávovar, sprcha pro sportovce
  • příspěvek ze sociálního fondu na rekreační účely, sport, aj., případně penzijní připojištění

Termín nástupu: ihned, popř. dle dohody

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (po uplynutí doby předpoklad prodloužení na dobu neurčitou).

Mzda: mzdový tarif dle platného vnitřního předpisu.

Přihlášky do výběrového řízení posílejte formou strukturovaného životopisu na kontakt: kapickajiriatvumopcz

na oddělení Pedologie a ochrana půdy

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru ochrana krajiny a pedologie

Požadované schopnosti:

  • znalost problematiky ochrany krajiny a pedologie

Dále požadujeme:

  • praxi v oboru min. 8 let, samostatný a odpovědný přístup k práci, vysoké pracovní nasazení, znalost problematiky realizace a publikací výsledků výzkumu, ochota účastnit se terénních prací jako projev flexibility, řidičský průkaz skup. B, fyzická zdatnost, aktivní znalost AJ, ochota dále se odborně rozvíjet a učit se novým věcem, znalost práce na PC.

Nabízíme:

  • práce v projektových týmech
  • možnost získání projektu vlastním návrhem přihlášky, resp. účastí v soutěži
  • možnost dalšího profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené – závodní stravování

Termín nástupu: od 1. 7. 2021 nebo dle dohody

Pracovní poměr: na dobu určitou 1 rok (po uplynutí doby předpoklad prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou)

Mzda: mzdový tarif dle platného vnitřního předpisu

Přihlášky do výběrového řízení posílejte formou strukturovaného životopisu na kontakt: vopraviljanatvumopcz