Kariéra

Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy, v.v.i., Žabovřeská 250, Praha 5-Zbraslav, hledá zaměstnance na pozice:

Analytik geoinformačních technologií – programátor

Odborný laborant

Zajímáte se o vývoj webových aplikací?

Máte zkušenosti s programováním pro web (JavaScript, PHP, HTML, CSS)?

Umíte pracovat s prostorovými daty v GIS?

Jste samostatní s odpovědným přístupem k práci?

Chcete se dál odborně rozvíjet a (samo)vzdělávat?

Pokud ano, pak se přidejte k nám, a podílejte se na vývoji specializovaných webových mapových aplikací pro ochrany půdy, vody a krajiny

Co požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání, alespoň Bc.
  • znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace

Co nabízíme:

  • pozice vhodná pro absolventa bez praxe
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • dostatek času na zaškolení pod vedením zkušených kolegů
  • možnost dalšího profesního růstu (školení, konzultace)
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • stravování v budově (vlastní jídelna)
  • příspěvek ze sociálního fondu na rekreační účely, sport, aj., případně penzijní připojištění

Termín nástupu:

ihned, popř. dle dohody

Pracovní poměr na dobu určitou, do 28. 2. 2018 (předpoklad prodloužení na dobu neurčitou)

Mzda:

mzdový tarif dle platného vnitřního předpisu

Přihlášky do výběrového řízení posílejte formou strukturovaného životopisu na kontakt:

papajvladimiratvumopcz

Kvalifikační požadavek stupně vzdělání:

úplné odborné střední, popř. vysokoškolské – bakalářský stupeň - chemického zaměření (praxe v laboratoři vítána)

Požadované znalosti:

orientace v laboratorní činnosti, uživatelská znalost práce na PC

Náplň práce:

vykonávání odborných prací v laboratoři, práce s laboratorní a instrumentální technikou, práce na PC

Požadované schopnosti:

samostatný a odpovědný přístup k práci, flexibilita v přijímání pracovních úkolů, seriózní chování v kolektivu

Nabízíme:

pružnou pracovní dobu, závodní stravování, menší pracovní kolektiv

15. 9. 2017 nebo dle dohody

Mzda:

macurovahanaatvumopcz