Seznam pracovníků ústavu

Telefonní ústředna: 257 027 111. Pro přímou volbu použijte 257 027 a linku pracovníka
Příjmení Jméno Titul Titul, za Kancelář č. Tel. linka Mobil E-mail
Beitlerová Hana Mgr. 6 218 720971130 beitlerova.hana@vumop.cz
Berka Martin Ing.Mgr. 213 327 berka.martin@vumop.cz
Brázda Jiří Mgr. 6 218 brazda.jiri@vumop.cz
Čáp Petr Ing. cap.petr@vumop.cz
Carboch Pavel Ing. 316 260 602218352 carboch.pavel@vumop.cz
Čechmánková Jarmila Ing. Ph.D. 122 280 606737098 cechmankova.jarmila@vumop.cz
Chylík Tomáš 3c 352 720463718 chylik.tomas@vumop.cz
Čmelík Milan Ing. 607741120 cmelik.milan@vumop.cz
Drexlerová Zdeňka 351
Drozen Miroslav Bc. 10 265 drozen.miroslav@vumop.cz
Duffková Renata Ing. Ph.D. 216 279 724214162 duffkova.renata@vumop.cz
Erbeková Jana 115 303 erbekova.jana@vumop.cz
Fňukalová Eliška Mgr. fnukalova.eliska@vumop.cz
Fučík Petr Ing. Ph.D. 203b 208 725032055 fucik.petr@vumop.cz
Harciník Tibor Mgr. 18 219 harcinik.tibor@vumop.cz
Havelková Lucie Ing. 35 263 702007985 havelkova.lucie@vumop.cz
Hejduk Tomáš Ing. Ph.D. 208a 213 721084881 hejduk.tomas@vumop.cz
Hladík Jiří Ing. Ph.D. 309 301 602292544 hladik.jiri@vumop.cz
Holub Jiří Ing. 19 318 holub.jiri@vumop.cz
Holubík Ondřej Ing. 210 276 601589133 holubik.ondrej@vumop.cz
Horváthová Viera Ing. 121 277 horvathova.viera@vumop.cz
Hrbáčková Marie Mgr. 317 252 602656379 hrbackova.marie@vumop.cz
Huislová Petra Ing. 205, 129 310, 209 720958891 huislova.petra@vumop.cz
Javůrková Hana Mgr. 112 294 javurkova.hana@vumop.cz
Juřicová Anna Mgr. 21 227 juricova.anna@vumop.cz
Jurkovská Lucie Ing. 226 319 604783308 jurkovska.lucie@vumop.cz
Kabelka David Ing. 311 kabelka.david@vumop.cz
Kadlec Jiří Mgr. Ph.D. 21 308 kadlec.jiri@vumop.cz
Kapička Jiří Ing 5 331 601156282 kapicka.jiri@vumop.cz
Kaplická Markéta Mgr. 221 223 774023431 kaplicka.marketa@vumop.cz
Karásek Petr Mgr. 136 282 702008893 karasek.petr@vumop.cz
Kavanová Pavlína 129 kavanova.pavlina@vumop.cz
Khel Tomáš Ing. 125 283 725975599 khel.tomas@vumop.cz
Kincl David Ing. 224 341 702169423 kincl.david@vumop.cz
Kobzová Dominika Ing. 210b 317 725810918 kobzova.dominika@vumop.cz
Konečná Olga 31 264 konecna.olga@vumop.cz
Konečná Jana Ing. Ph.D. 139 281 725775781 konecna.jana@vumop.cz
Košarová Božena 108 286 kosarova.bozena@vumop.cz
Kristenová Hana Ing. 8a 233 721962569 kristenova.hana@vumop.cz
Křížková Svatava Ing. 143 280 725879459 krizkova.svatava@vumop.cz
Kučera Josef Ing. 137 275 702008895 kucera.josef.jr@vumop.cz
Kulhavý Zbyněk doc.Ing. CSc. 312 606377632 kulhavy.zbynek@vumop.cz
Lang Jan Ing. 7 308 lang.jan@vumop.cz
Maazová Katarína 105 272 maazova.katarina@vumop.cz
Macurová Hana Ing. 225 343 macurova.hana@vumop.cz
Marková Eva 319 241 724260754 markova.eva@vumop.cz
Martišová Lubomíra 312 215 739921020 martisova.lubomira@vumop.cz
Marval Štěpán Ing. 220 223 606793741 marval.stepan@vumop.cz
Matoušková Štěpánka 33 324 matouskova.stepanka@vumop.cz
Maxová Jana Ing. 209 211 724 276 118 maxova.jana@vumop.cz

Stránky